Dostawa i płatność
Czas realizacji


Paczki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku. Czas dostarczenia zależy od operatora jaki zostanie wybrany podczas składania zamówienia.
Sposoby dostawy na terenie Polski
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 299 złotych
Przesyłka kurierska InPost - 14 pln
InPost Paczkomaty 24/7 - 13 pln - paczka czeka w Paczkomacie na odbiór przez 2 dni kalendarzowe. Później otrzymasz powiadomienie o przeniesieniu przesyłki do najbliższego Oddziału InPost. Po upływie 11 dni przesyłka zostanie odesłana do nadawcy. Po 24 godzinach od momentu doręczenia paczki do Paczkomatu otrzymasz powiadomienie SMS i e-mail z przypomnieniem, że na odbiór pozostało już tylko 48 godzin.


Sposoby dostawy na terytorium innych krajów UE
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500 złotych
Dostawa do innych krajów Unii Europejskiej jest realizowana przez FEDEX. Termin doręczenia przesyłki zależy od kraju docelowego. Koszt dostawy stanowi 70 złotych za przesyłkę do 5 kg.


Płatności w sklepie OkO
Płatności są obsługiwane przez system Przelewy24
Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068Zwroty i reklamacje


  1. Klient ma prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie Towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie Towaru.
  3. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy środki pieniężne za otrzymane od Klienta produkty.
  4. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji. Termin zwrotu środków może przedłużyć się do 30 dni.
  5. Konsument z tytułu wykonywania swego prawa do odstąpienia od umowy nie ponosi żadnych kosztów, poza bezpośrednimi kosztami odesłania towaru z powrotem do Sklepu.
  6. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.