Powiązane produkty do koloryzacji i laminacji marki OKO Lash Brow

Po salonowych zabiegach laminowania rzęs i długotrwałej stylizacji brwi ważne jest, aby zapewnić dodatkową pielęgnację, aby utrwalić uzyskane rezultaty i zachować zdrowie włosków. Pod tym względem produkty OKO są niezwykle przydatne.

Linia marki obejmuje specjalnie zaprojektowane produkty do przygotowania i pielęgnacji rzęs i brwi. Produkty te nie tylko pomagają w utrzymaniu efektu laminacji i stylizacji, ale także zapewniają kompleksową pielęgnację. OkO zawiera innowacyjne składniki, które nie powodują podrażnień i innych negatywnych reakcji skórnych. Produkty tej linii posiadają lekką konsystencję, która nie pozostawia uczucia dyskomfortu.

Wybierając produkty OKO do przygotowania i pielęgnacji, zyskujesz nie tylko jakość, ale także pewność długotrwałego efektu i zdrowia swoich rzęs i brwi.

Środki towarzyszące do malowania i laminowania marki OKO

Aby uzyskać przewidywane rezultaty zabiegów laminacji i długotrwałej stylizacji, ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry i włosów przed nałożeniem produktów.

W tym celu marka OKO stworzyła wyjątkowy produkt – OKO Szampon Cloudy Foam 3 w 1, który zapewnia:
 • wysokiej jakości usuwanie kosmetyków dekoracyjnych;
 • oczyszczenie z wszelkich zanieczyszczeń;
 • odtłuszczanie skóry.

Szampon w piance nie zawiera agresywnych składników, dlatego jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej.

Inne cechy produktu:
 • wyraźne działanie przeciwutleniające i bakteriobójcze;
 • stymulacja procesów regeneracji i regeneracji;
 • zauważalny efekt wygładzonej skóry;
 • nawilżanie, wzmacnianie błon komórkowych;
 • komfort użytkowania.
Procedura farbowania brwi jest dość odpowiedzialnym, złożonym procesem, który wymaga od mistrza profesjonalizmu i pewności w każdym ruchu. Prawidłowo skonstruowana architektura brwi gwarantuje nieskazitelny efekt i satysfakcję estetyczną klientki. Aby modelować i wstępnie wizualizować rezultaty, marka OkO stworzyła pastę do konturowania brwi OkO White Pearl.

Produkt ma przyjemną konsystencję, nie rozprowadza się, niezawodnie zabezpieczając skórę przed farbą czy henną. Po malowaniu pastę można łatwo usunąć za pomocą wilgotnego wacika. Produkt ma hipoalergiczny skład, dlatego jest odpowiedni dla posiadaczy każdego rodzaju skóry, w tym skóry wrażliwej.

Kolejnym zabiegiem salonowym, po którym skóra i włoski wymagają dodatkowej pielęgnacji, jest makijaż permanentny brwi. Aby zapobiec przedwczesnej utracie koloru i chronić skórę brwi przed agresywnymi promieniami UV, marka OKO stworzyła filtr przeciwsłoneczny do brwi po makijażu permanentnym, który zapewnia podwójny stopień ochrony UV. Składniki kremu odbijają światło słoneczne, chroniąc skórę i pigment przed agresywnym działaniem. Produkt po aplikacji szybko się wchłania. Po 15 minutach można używać kosmetyków dekoracyjnych.

Jak przygotować skórę i włosy do farbowania lub laminowania

Przed przystąpieniem do zabiegów farbowania i laminowania należy dokładnie oczyścić skórę i włosy z makijażu, kurzu i nadmiaru tłuszczu. Idealnie nadaje się do tego szampon OKO Cloudy Foam 3 w 1, który delikatnie usuwa wszelkie zabrudzenia, a także odtłuszcza leczony obszar.

Schemat użycia produktu jest bardzo prosty:
 1. Dobrze wstrząśnij butelką.
 2. Naciśnij pompkę, aby uzyskać pianę.
 3. Nałóż produkt za pomocą pędzla lub wacika na wybraną powierzchnię.
 4. W razie potrzeby procedurę można powtórzyć.
 5. Na koniec produkt należy zmyć ciepłą wodą.

Przygotowanie brwi do laminacji i koloryzacji wiąże się również z zastosowaniem peelingu lub peelingu. Produkty te pozwalają dokładnie oczyścić skórę z martwych komórek, czyniąc ją gładką i zregenerowaną.

Jak dbać o skórę po makijażu permanentnym

Właściwa pielęgnacja skóry po zabiegu makijażu permanentnego brwi odgrywa ważną rolę w zapewnieniu szybkiego gojenia i trwałości efektu.

Oto kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji:
 • W pierwszych dniach należy unikać kontaktu z wodą w miejscu wykonywania zabiegu.
 • Do czasu zagojenia się skóry należy regularnie stosować środki antyseptyczne i stosować leki przyspieszające gojenie.
 • Ogranicz aktywność fizyczną i spożycie alkoholu.
 • Nie odklejaj i nie dotykaj rękami skórek, które zaczną pojawiać się kilka dni po zabiegu.
 • Do czasu zakończenia procesu gojenia należy powstrzymać się od stosowania kosmetyków dekoracyjnych, peelingów, peelingów.
 • Chroń obszar przed bezpośrednim nasłonecznieniem, stosując filtry przeciwsłoneczne, takie jak OKO

Profesjonalne materiały OkO z dostawą na terenie całej Polski

 • Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie jak najszybsze otrzymanie potrzebnych materiałów. Dlatego nasz system dostaw jest maksymalnie zoptymalizowany, aby zapewnić terminowość. Możesz mieć pewność, że Twoje zamówienia zostaną szybko i niezawodnie dostarczone do Twojej lokalizacji. Warunki dostawy znajdziesz TUTAJ.