OKO Blog

Opis pęsety OKO

Witajcie łowcy piękna!

Nazywam się Anna Sakovska, stylistka brwi, lamimakerka i technolog marki OKO. Czy wszyscy widzieli już nową linię pęset od OKO? Często dostaję pytania od stylistów i studentów o te pęsety, więc teraz powiem wam, czym się od siebie różnią i co czyni je wyjątkowymi.
OkO - to nowa ukraińska marka, która rozwija się w niesamowitym tempie i ma na celu tworzenie produktów, które zaspokoją wszystkie potrzeby stylistów.
Pęseta to rzecz, bez której nie sposób wyobrazić sobie współczesnego życia i pracy stylistki brwi. Ma ją każda stylistka. Ale na rynku jest tak duża różnorodność, że bardzo trudno jest wybrać tą właściwą i nie popełnić błędu w swoim wyborze.

Przed tobą więc analiza 3 piękności. Ruszamy ⬇️
3 rodzaje pęsety do pracy nad brwiami ukraińskiej marki OKO

Klasyczna skośna pęseta do brwi OKO

Pęseta OKO TW01 - pierworodna✨ klasyczna i skośna.

Pęseta ma gładki, miękki nacisk i doskonale leży w dłoni. Dzięki ściętym pod kątem 45 stopni krawędziom pęseta dobrze chwyta i usuwa nawet najkrótsze i najcieńsze włoski.

Z własnych obserwacji zauważyłam, że pęseta jest średnio ostra i nie łamie włosków.

Bardzo łatwa w użyciu: jedną ręką należy naciągnąć skórę, a drugą usunąć włoski wzdłuż zarostu.

Nadaje się zarówno dla profesjonalnych stylistów, jak i do użytku domowego.
Wyjątkowe pęsety, które nadają się zarówno dla profesjonalnych rzemieślników, jak i do użytku domowego

Ultramiękkie pęsety OKO Easy Touch

Druga pęseta - OKO Easy Touch - profesjonalna pęseta dla osób lubiących miękkość w swojej pracy. Cechą tej pęsety jest to, że ma bardzo miękki nacisk i nie jest wyczuwalna w dłoni. Jest tak wygodna i lekka, że można odnieść wrażenie, że wszystko robi sama. Po niej nie ma uczucia napięcia w palcach.

Pęseta ma bardzo miękki gładki nacisk. Dzięki ręcznemu ostrzeniu i ściętym, polerowanym krawędziom pod kątem 45 stopni, pęseta wychwytuje i usuwa nawet najkrótsze i najcieńsze włoski, nie wyrywając ich.

Różni się od pęsety 01 tym, że ma bardziej miękki skok, nieco mniejszy rozmiar i szerokość.

Gorąco polecam początkującym do układania rąk!
Opakowanie pęsety OkO

Pęseta punktowa OKO Ultra Point

Trzecia - Pęseta OKO Ultra Point do finalnej korekty punktowej brwi

To moja ulubiona ze wszystkich pęset punktowych.

Krawędzie pęsety OKO 03 są ręcznie ostrzone i wyrównywane w celu jak najściślejszego zamknięcia płytek, co pozwala pęsecie uchwycić najdelikatniejsze włoski bez ich wyrywania i ranienia klienta.
Pęseta ta posiada również wygodny kształt i miękki nacisk, co zapewnia pełną kontrolę i prawdziwą precyzję w korekcji brwi, a także wygodę i szybkość w pracy stylistki.

To dziecko zostało zaprojektowane tak, aby praca była perfekcyjna: używaj go po podstawowej korekcie brwi ściętą pęsetą OKO 01 lub OKO 02 Easy Touch do cienkich i wrastających włosków, a także podczas przerzedzania i modelowania brwi.
Wszystkie pęsety wykonane są z wysokiej jakości stali odpornej na ścieranie z odrobiną miłości 😊 Posiadają doskonałe wypolerowanie powierzchni, co czyni produkty odpornymi na codzienną dezynfekcję i sterylizację różnego typu. Narzędzia są ostrzone ręcznie i przy prawidłowym użytkowaniu będą służyć przez długi czas.
Pęsetę można kupić w katalogu sklepu