OKO Blog

Henna OKO Power Powder: paleta odcieni, miksy

Henna do brwi stworzona przez mistrzów dla mistrzów!

Henna do brwi OKO to hybrydowa farba do brwi w postaci suchej, która ma drobno rozproszoną konsystencję, szybko się rozpuszcza, a po wykończeniu ma żelową konsystencję. To właśnie ta konsystencja sprawia, że ​​łatwiej i szybciej można pracować we wszystkich technikach, czy to podczas polewania, czy nakładania warstw. Żelowa konsystencja nie rozprowadza się, pozwala na wykonanie wyraźnych linii graficznych, szybko wysycha i daje gęsty, nasycony efekt kolorystyczny.
Henna do brwi OkO Lash&Brow, stworzona przez mistrzów dla mistrzów

Cechy henny do koloryzacji brwi OKO

  • Unikalna formuła opracowana z myślą o potrzebach mistrzów. Drobno zdyspergowana konsystencja suchego produktu rozpuszcza się w ciągu kilku sekund, a gotowa kompozycja ma żelową konsystencję.
  • W palecie znajduje się 6 odcieni henny: 3 odcienie podstawowe i 3 odcienie korektora kolorystycznego. Pozwala to na stworzenie absolutnie niepowtarzalnych niuansów kolorystycznych dla każdego klienta.
  • Przeznaczony jest do gęstej koloryzacji brwi i daje nasycony, czysty efekt.
  • Zawiera składniki zapewniające delikatną koloryzację włosów i skóry.
  • Henna posiada certyfikat CPNP, powstała w światowej sławy fabryce i spełnia wszystkie europejskie standardy jakości.
  • Nie wymaga specjalnego produktu aktywującego. Hennę OKO można rozcieńczyć zwykłą oczyszczoną wodą, dowolnym roztworem mineralnym lub boosterem.

Paleta odcieni i kolorystyki henny do brwi OKO Power Powder

Paleta henny OKO została opracowana przez wykwalifikowanych kolorystów i jest uniwersalna do pracy z każdym rodzajem koloru.

Paleta odcieni henny OKO składa się z 6 odcieni: 3 podstawowych brązów i 3 korektorów kolorystycznych (można je stosować zarówno w czystej postaci, jak i do regulacji odcienia i nasycenia kolorów głównych).

01 Light brown – jasnobrązowy odcień o ciepłej tonacji. Odpowiedni dla blondynek, jasnych blondynek i blondynek.
Pozostawia jasny odcień na skórze.
Poziom głębi tonu: 7-8
Paleta henny OKO - 01 Jasny brąz – jasnobrązowy odcień o ciepłej tonacji
02 Brown – jasny, bogaty brązowy odcień o ciepłym odcieniu. W najczystszej postaci jest to odcień uniwersalny, który pasuje niemal każdemu.
Pozostawia jasny ślad na skórze.
Poziom głębi tonu: 7-6
Paleta henny OKO - 02 Brown – jasny, nasycony odcień brązu o ciepłej tonacji
03 Dark Brown - głęboki, ciemnobrązowy odcień o ciepłej tonacji. W zależności od techniki pracy możliwe jest uzyskanie zarówno super nasyconego nadruku graficznego na skórze, jak i delikatnej kolorystyki.
Poziom głębi tonu: 6
Paleta henny OKO - 03 Dark Brown – głęboki, ciemnobrązowy odcień o ciepłej tonacji.
04 Black - korektor koloru. Nasycony, głęboki czarny odcień z fioletową nutą. Można nim dodać do palety głównej zimniejszy i bogatszy odcień. W mieszankach sprawia, że ​​odcień jest zimniejszy i ciemniejszy.
Poziom głębi tonu: 3-4
Paleta henny OKO - 04 Black – Nasycony odcień głębokiej czerni z korektorem w odcieniach fioletu.
05 Yellow - korektor koloru. Jasnożółty brązowy odcień. Przeznaczony jest do rozjaśniania pozostałych odcieni z palety, ale można go stosować także w czystej postaci. Nadaje się do włosów rudych i miodowych.
Poziom głębi tonu: 8-9
Paleta henny OKO - 05 Yellow – Odcień jasnożółto-brązowy, korektor koloru.
06 Red Wine - korektor koloru. Widoczny jest jasny bordowo-brązowy odcień. Można go stosować do korekcji odcienia palety głównej lub w czystej postaci u klientek posiadających włosy w odcieniach miedzi, kasztanów i czerwieni.
Poziom głębi tonu: 7
Paleta henny OKO - 06 Red Wine – Widoczny jasny odcień bordowo-brązowy, korektor koloru.
Podstawowe odcienie palety 01 Light Brown, 02 Brown i 03 Dark Brown to odcienie ciepłe, dające delikatnie nasycone wrażenie na skórze. Na zimnej skórze wydają się neutralne lub z lekko ciepłym odcieniem. Jeżeli zajdzie potrzeba ich zimniejszego lub przyciemnienia wystarczy dodać odrobinę korektora 04 Black. 05 Żółty nadaje się do rozjaśnienia podstawowej palety i nadania jej cieplejszego odcienia.

Henna do brwi OKO gwarantuje koloryzację brwi bez przyciemniania nawet najbardziej zniszczonych porowatych włosków. Otrzymasz czysty, równomierny odcień w ramach kolorystyki i odpowiedniego poziomu głębi tonu.

Miksy henny do brwi OKO

Podstawowa paleta odcieni henny do koloryzacji brwi OKO jest całkowicie samowystarczalna i może być stosowana bez premiksów. Ale aby uzyskać niepowtarzalny niuans, możesz użyć korektorów kolorów i uzyskać nieskończoną liczbę możliwych kombinacji!

Opracowaliśmy dla Ciebie kilka udanych miksów komercyjnych:

  • 01 Light Brown (90%) + 03 Dark Brown (10%)
  • 01 Light Brown (95%) + 04 Black (5%)
  • 01 Light Brown (70%) + 04 Black (30%)
  • 05 Yellow (85-90%) + 04 Black (10-15%)

Pamiętaj, że nie ma dla was żadnych ograniczeń, eksperymentuj z odcieniami, testuj i twórz własne zestawienia kolorystyczne!
Mieszanki komercyjne: 01 Jasny Brąz (90%) + 03 Ciemny Brąz (10%)
Mieszanki komercyjne: 01 Jasnobrązowy (95%) + 04 Czarny (5%)
Mieszanki komercyjne: 01 Jasnobrązowy (70%) + 04 Czarny (30%)
Mieszanki handlowe: 05 Żółty (85-90%) + 04 Czarny (10-15%)