Wałki do laminacji OKO Blue Lagoon, 3 pary

okopadsblue02
55,00
Zestaw wałków do laminacji OKO Blue Lagoon

OKO Blue Lagoon - wyjątkowe wałki do laminacji rzęs najwyższej jakości. Łączą w sobie praktyczność dla stylistki i absolutny komfort dla klientki.
Wałki OKO Blue Lagoon są wykonane z wysokiej jakości hipoalergicznego, oczyszczonego silikonu, mają anatomiczny kształt i plastyczność, co w połączeniu z błyszczącą powierzchnią styku pozwala na zamocowanie rolek na powiekach nawet bez kleju. Dzięki wysokiej przyczepności powierzchni, rzęsy są pewnie zamocowane na wałeczku - i niemal same przyklejają się do wałeczka.
Wałeczki OKO Blue Lagoon są odporne na uszkodzenia mechaniczne i odporne na farbkę do rzęs - Twoje wałeczki nie będą się brudzić od farbki przez długi czas!
Idealne mocowanie na powiekach podczas laminowania w pozycji siedzącej i leżącej!

Wałki OKO Blue Lagoon mają owalny kształt i efekt liftingu.

  • Rozmiar S - owalny wałek z wyraźną krzywizną w dolnej jednej trzeciej. Pozwalają uzyskać efekt liftingu podczas nakładania składników w dolnej jednej trzeciej lub efekt miękkości podczas nakładania składników powyżej. Do rzęs krótkich i średniej długości.
  • Rozmiar M - owalny kształt wałeczka z delikatnym efektem naturalnego podkręcenia. Do rzęs średniej długości.
  • Rozmiar L - duży owalny wałeczek do długich rzęs. Po nałożeniu na obszar szcztu i 1-2 mm powyżej, daje wyraziste podkręcenie i pełne uniesienie rzęs od nasady.