Wałki do laminacji OKO Hollywood Pink, 3 pary

okopadspink01
55,00
Zestaw wałków do laminacji OKO Hollywood Pink

OKO Hollywood Pink Pads - wyjątkowe wałki do laminacji rzęs najwyższej jakości. Łączą w sobie praktyczność dla stylistki i absolutny komfort dla klientki.
Wałki OKO Hollywood Pink są wykonane z wysokiej jakości hipoalergicznego, oczyszczonego silikonu, mają anatomiczny kształt i plastyczność, co w połączeniu z błyszczącą powierzchnią styku pozwala na zamocowanie rolek na powiekach nawet bez kleju. Dzięki wysokiej przyczepności powierzchni, rzęsy są pewnie zamocowane na wałeczku - i niemal same przyklejają się do wałeczka.
Wałeczki OKO Hollywood Pink są odporne na uszkodzenia mechaniczne i odporne na farbkę do rzęs - Twoje wałeczki nie będą się brudzić od farbki przez długi czas!
Idealne mocowanie na powiekach podczas laminowania w pozycji siedzącej i leżącej!

Wałeczki OKO Hollywood Pink mają zaokrąglony kształt i są przeznaczone do prostych, rosnących w dół rzęs.
  • Rozmiar M to zaokrąglony wałeczek, który zapewnia miękkie podkręcenie lub podkręcenie typu baby curl, w zależności od obszaru nakładania preparatów. Do rzęs krótkich i średniej długości.
  • Rozmiar L - zaokrąglony wałeczek do rzęs rosnących w dół. Nadaje miękkie, naturalne podkręcenie. Podczas nakładania preparatów na szczycie i powyżej można uzyskać podkręcenie typu "baby curl". Do średnich i długich rzęs.
  • Rozmiar XL to zaokrąglony wałeczek z szczytem w dolnej jednej trzeciej, który zapewnia miękkie, naturalne podkręcenie. Idealny do długich rzęs.